Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Ewa Maciejewska - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Bedla - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Cybulska - nauczyciel dyplomowany
mgr Małgorzata Fert - nauczyciel dyplomowany
mgr Barbara Gawlik - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Kumańska - nauczyciel mianowany
mgr Elżbieta Pająk - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Pyzowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Alina Sadowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Irmina Sobieraj - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Stawiarska - nauczyciel dyplomowany
mgr Aleksandra Trojanowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Hanna Wolny - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Chojna - nauczyciel dyplomowany
mgr Wioletta Radomska - nauczyciel kontraktowy

Język polski:
mgr Marta Bartczak - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Hozer - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Jagodzka - nauczyciel dyplomowany
mgr Katarzyna Piskulak - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Ślizowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Aleksandra Czajkowska - nauczyciel dyplomowany

Historia/Historia i społeczeństwo:
mgr Józef Mazan - nauczyciel mianowany
dr nauk humanistycznych Marcin Braniewski – nauczyciel dyplomowany
mgr Dawid Ślusarczyk - nauczyciel stażysta

Język angielski:
mgr Arkadiusz Gałgowski - nauczyciel dyplomowany
mgr Iwona Górzyńska - nauczyciel dyplomowany
mgr Emilia Łagowska - nauczyciel mianowany
mgr Ewa Piwowar - nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Wika - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Małaczek - nauczyciel mianowany

Język niemiecki:
mgr Aria Milewska - nauczyciel kontraktowy

Matematyka:
mgr Katarzyna Szumańska - nauczyciel dyplomowany
mgr Sabina Kaczmarczyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Renata Kwiatkowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Aneta Pietrus - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Drogosz - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Misztal - nauczyciel dyplomowany

Przyroda:
mgr Beata Lubas - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Wójcik - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Wrześniewska - nauczyciel mianowany
mgr Zofia Kruk - nauczyciel dyplomowany

Fizyka:
mgr Małgorzata Drdzeń - nauczyciel mianowany

Geografia:
mgr Anna Wójcik - nauczyciel dyplomowany

Biologia:
mgr Zofia Kruk - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Wrześniewska - nauczyciel mianowany

Chemia:
mgr Mariola Muszyńska - nauczyciel dyplomowany

Muzyka/Plastyka:
mgr Ewa Selega - nauczyciel dyplomowany
mgr Lidia Okulicka-Jezierczak - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Kumańska - nauczyciel mianowany

Zajęcia komputerowe/Informatyka:
mgr Barbara Grzesiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosław Sotkiewicz - nauczyciel mianowany
mgr Aneta Pietrus - nauczyciel dyplomowany
mgr Sabina Kaczmarczyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Drogosz - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Misztal - nauczyciel dyplomowany

Technika/zajęcia techniczne:
mgr Barbara Grzesiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosław Sotkiewicz - nauczyciel mianowany

Wychowanie fizyczne:
mgr Marcin Buras - nauczyciel mianowany
mgr Stanisław Dudzik - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Skrzyniarz - nauczyciel dyplomowany
mgr Mariusz Słabiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Agnieszka Stępień - nauczyciel dyplomowany
mgr Rafał Młodawski - nauczyciel dyplomowany
mgr Rafał Kruk - nauczyciel dyplomowany
mgr Jarosław Haczkiewicz - nauczyciel dyplomowany
mgr Bartosz Strzębski - nauczyciel kontraktowy
mgr Piotr Dutkiewicz - nauczyciel kontraktowy
mgr Maciej Śmiech - nauczyciel kontraktowy
mgr Michał Sarek - nauczyciel stażysta
trener Michał Stachura - nauczyciel stażysta

Doradztwo zawodowe:
mgr Agnieszka Domagała

Wychowawcy świetlicy:
mgr Małgorzata Sowa - nauczyciel dyplomowany
mgr Agnieszka Stadnicka - kierownik - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosława Lańczyk - Moskal - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Gąsiorowska - Niemczyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Wrześniewska - nauczyciel mianowany
mgr Danuta Majchrzyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Marlena Jarząb - nauczyciel kontraktowy
mgr Beata Szpyt - Dąbrowska - nauczyciel stażysta
mgr Aleksandra Grudzień - nauczyciel stażysta
mgr Paweł Stankowski - nauczyciel stażysta

Nauczyciele wspomagający
mgr Ewa Borkowska - nauczyciel mianowany
mgr Katarzyna Duda - nauczyciel dyplomowany
mgr Andrzej Jończyk - nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele-bibliotekarze:
mgr Patrycja Karykowska- nauczyciel mianowany
mgr Elżbieta Jóźwiak - nauczyciel dyplomowany

Pedagog szkoły:
mgr Marta Więckowska - nauczyciel dyplomowany

Religia:
mgr s. Agata Maria Łakoma - nauczyciel dyplomowany
mgr ks. Ariel Szymiczek - nauczyciel mianowany
mgr Dorota Grela - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Kundera - nauczyciel mianowany
mgr Rafał Kupczyk - nauczyciel kontraktowy

Asystenci nauczyciela:
mgr Ewa Borkowska - nauczyciel mianowany
mgr Aleksandra Grudzień - nauczyciel stażysta
mgr Kamila Zegadło - nauczyciel stażysta