Nauczyciele

Nauczyciele rok szkolny 2019/2020

Edukacja wczesnoszkolna:
mgr Ewa Maciejewska - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Bedla - nauczyciel dyplomowany
mgr Małgorzata Fert - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Chojna - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Cybulska - nauczyciel dyplomowany
mgr Alina Sadowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosława Lańczyk - Moskal - nauczyciel dyplomowany
mgr Irmina Trzcińska - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Pyzowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Pająk - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Kumańska - nauczyciel mianowany
mgr Barbara Gawlik - nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Stawiarska - nauczyciel dyplomowany

Język polski:
mgr Ewa Hozer - nauczyciel dyplomowany
mgr Marta Bartczak - nauczyciel dyplomowany
mgr Katarzyna Piskulak - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Ślizowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Marlena Jarząb - nauczyciel kontraktowy
mgr Katarzyna Lal - nauczyciel kontraktowy
mgr Kinga Cieniak - nauczyciel kontraktowy
mgr Edyta Król – nauczyciel stażysta

Historia:
dr nauk humanistycznych Marcin Braniewski – nauczyciel dyplomowany
mgr Krystyna Lisowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Dawid Ślusarczyk – nauczyciel stażysta

Język angielski:
mgr Arkadiusz Gałgowski - nauczyciel dyplomowany
mgr Iwona Górzyńska - nauczyciel dyplomowany
mgr Emilia Łagowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Piwowar - nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Wika - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Małaczek - nauczyciel dyplomowany
mgr Michał Jończyk - nauczyciel kontraktowy
mgr Agnieszka Zachariasz – nauczyciel mianowany

Język niemiecki:
mgr Agnieszka Wieczorek - nauczyciel dyplomowany
mgr Edyta Kucharczyk-Rębiś- nauczyciel dyplomowany

Matematyka:
mgr Katarzyna Szumańska - nauczyciel dyplomowany
mgr Aneta Pietrus - nauczyciel dyplomowany
mgr Sabina Kaczmarczyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Drogosz - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Misztal - nauczyciel dyplomowany
mgr Paulina Maciejska - nauczyciel kontraktowy
mgr Marta Manecka - nauczyciel kontraktowy

Przyroda:
mgr Elżbieta Wrześniewska - nauczyciel dyplomowany

Fizyka:
mgr Małgorzata Drdzeń - nauczyciel mianowany

Geografia:
mgr Ewa Borkowska - nauczyciel mianowany
mgr Elżbieta Paterek-Kaczmarczyk – nauczyciel mianowany

Biologia:
mgr Jolanta Brodzińska - nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Wrześniewska - nauczyciel dyplomowany

Chemia:
mgr Beata Lubas - nauczyciel dyplomowany

Muzyka/Plastyka:
mgr Ewa Selega - nauczyciel dyplomowany
mgr Lidia Okulicka-Jezierczak - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Kumańska - nauczyciel mianowany
mgr Joanna Bugajska - nauczyciel stażysta

Informatyka:
mgr Barbara Grzesiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosław Sotkiewicz - nauczyciel mianowany

Technika:
mgr Barbara Grzesiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Mirosław Sotkiewicz - nauczyciel mianowany

Wychowanie fizyczne:
mgr Marcin Buras - nauczyciel mianowany
mgr Stanisław Dudzik - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Skrzyniarz - nauczyciel dyplomowany
mgr Mariusz Słabiak - nauczyciel dyplomowany
mgr Agnieszka Stępień - nauczyciel dyplomowany
mgr Leszek Januchta – nauczyciel dyplomowany
mgr Bartosz Strzębski - nauczyciel kontraktowy
mgr Piotr Dutkiewicz - nauczyciel kontraktowy
mgr Michał Sarek - nauczyciel kontraktowy
mgr Paweł Mech - nauczyciel kontraktowy
Michał Stachura - nauczyciel kontraktowy
Kamil Mech - nauczyciel kontraktowy

Religia:
mgr s. Brygida Maria Paszkowska - nauczyciel dyplomowany
mgr ks. Robert Kowalski - nauczyciel dyplomowany
mgr ks. Wojciech Piątkowski - nauczyciel kontraktowy
mgr Dorota Grela - nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Kundera - nauczyciel dyplomowany

Doradztwo zawodowe:
mgr Elżbieta Kaleta - nauczyciel dyplomowany
mgr Marlena Jarząb- nauczyciel kontraktowy

Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Krzysztof Tomczyk – nauczyciel dyplomowany

Wychowawcy świetlicy:
mgr Małgorzata Sowa - nauczyciel dyplomowany
mgr Agnieszka Stadnicka - kierownik - nauczyciel dyplomowany
mgr Aleksandra Trojanowska - nauczyciel dyplomowany
mgr Hanna Wolny - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Jagodzka - nauczyciel dyplomowany
mgr Anna Wójcik - nauczyciel dyplomowany
mgr Monika Podobińska – nauczyciel stażysta
mgr Magdalena Gondek-Przytuła – nauczyciel stażysta
mgr Sylwia Sadowska – nauczyciel kontraktowy

Nauczyciele wspomagający:
mgr Katarzyna Duda - nauczyciel dyplomowany
mgr Andrzej Jończyk - nauczyciel dyplomowany
mgr Agata Cieśla – nauczyciel kontraktowy
mgr Aleksandra Grudzień - nauczyciel kontraktowy
mgr Elżbieta Klima - nauczyciel kontraktowy
mgr Rafał Młodawski – nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele-bibliotekarze:
mgr Patrycja Karykowska- nauczyciel mianowany
mgr Elżbieta Kaleta - nauczyciel dyplomowany
mgr Barbara Gądek - nauczyciel mianowany

Pedagog szkoły:
mgr Marta Więckowska - nauczyciel dyplomowany