Sukcesy uczniów

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2016/17

 

SL Salos Cortile Kielce Świetokrzyska Liga Pływacka Duża Liga – 3 runda

III miejsce - dystans 200m dowolny - Wiktor Przytuła - kl. IVb

III miejsce - dystans 50m motylkowy - Wiktor Przytuła - kl. IVb

SL Salos Cortile Kielce Świetokrzyska Liga Pływacka Duża Liga – 2 runda

II miejsce - dystans 100m dowolny - Wiktor Przytuła - kl. IVb

SL Salos Cortile Kielce Świetokrzyska Liga Pływacka Duża Liga – 1 runda

II miejsce - dystans 50m dowolny - Wiktor Przytuła - kl. IVb

III miejsce - dystans 100m zmienny - Wiktor Przytuła - kl. IVb

II miejsce w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Trójboju LA chłopców - Wiktor Przytuła i Maciek Ziach kl. 4b,  Aleksander Lechowicz, Mateusz Jas , Karol Rak i Patryk Sadowski z klasy 4e  

MISTRZOSTWA  POLSKI MŁODZIKÓW MŁODSZYCH  W BADMINTONIE

Tytuł Mistrza Polski w grze mieszanej - Piotr Tomaszewski kl. 6f

Tytuł Wicemistrzów Polski w grze podwójnej - Jan Frańczak kl. 5b i Piotr Tomaszewski kl. 6f

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Tytuł Wicemistrzów Polski - Jan Frańczak kl. 5b i Piotr Tomaszewski kl. 6f

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Jakub Siekański - kl. VId

FinalistaWojewódzkiego KonkursuJęzyka Angielskiego - Kacper Bryk - kl. VIc

FinalistaWojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Kacper Bryk - kl. VIc

FinalistaWojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego - Igor Augustyn - kl. VIc

XIII wewnątrzszkolnego konkursu humanistycznego MĄDREJ GŁOWIE DOŚĆ DWIE SŁOWIE
I miejsce – Roman Skowroński - kl . VI f
II miejsce – Aleksandra Lachowska - kl. VI b
III miejsce - Miłosz Ruszkowski – kl. VI f
Maciej Pawlak - kl. VI a.

Szkolny Matematyczny Konkurs z Choinką.

W kategorii klas IV:

I miejsce - Tymon Śliwiński kl. 4 b
II miejsce - Bartosz Ciosk kl. 4 e
III miejsce - Kacper Glibowski  kl. 4 b i Piotr Salwa kl. 4 c

W kategorii klas V:

I miejsce – Damian Kosecki  kl. 5 b
II miejsce – Kacper Orliński kl. 5 e i  Barbara Wójcik kl. 5 b

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „O co poprosiłbyś Św. Mikołaja?”

I miejsce – Dawid Pietrzykowski kl. 3a, Wiktoria Papros kl. 1b

II miejsce – Zuzanna Stochmal kl. 2a, Alicja Bartkowska kl. 3c

III miejsce – Maciej Walczyński kl. 3a, Marta Spadło kl. 2c,  Karolina Wiśniewska kl. 1b

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Jak Miś Wojtek został żołnierzem”

I miejsce –  Lena Baćkowska, Zuzanna Cudziło, Martyna Wojtas kl. 3a

I miejsce – Tatiana Kot, Julia Miśkiewicz kl. 3g

II miejsce – Emilia Bonar kl. 3g

III miejsce – Joanna Kaniecka kl. 3g

III miejsce  - Kuba Stachowicz kl. 3g

 

Konkurs „Dynia Halloween”

I miejsce – Anna Szerlowska kl. 5d

II miejsce – Tatiana Kot kl. 3g

 

Konkurs recytatorski „Piękna Nasza Polska Cała”               

I miejsce – Dominik Sękowski kl. 2g   

 

Turniej „Bądź eko – energetyczny – zostań konstruktorem ekologicznej elektrowni”

I miejsce – Mateusz Petelicki, Igor Czekaj – kat. kl. IV, VI

II miejsce – Marianna Sokołowska, Maciej Gierada, Mateusz Kaczmarczyk, Patryk Koperek, Oskar Roszczypała kl. 5a – kat. kl. IV, VI

Wyróżnienie – Radosław Krawczyk, Michał Spychała, Jakub Szczecina kl. 6b

Wyróżnienie specjalne – Igor Buczkowski, Oskar Jarnecki, Adam Rowiński, Gucio Skalski kl. 0

 

SL Salos Cortile Kielce Świetokrzyska Liga Pływacka Duża Liga – 4 runda

II miejsce – Zofia  Rykowska kl. 6c

III miejsce – Wiktor Przytuła kl. 4b

Ogólnopolskie zawody pływackie

II miejsce - Igor Pakoszewski - kl. 3d

Mistrzostwa Szkół Podstawowych  w Pływaniu klas V – VI

I miejsce – Martyna Olewińska kl. 5c  - 50m stylem dowolnym  w kat. dziewcząt kl. VI

II miejsce – Martyna Olewińska kl. 5c  - 100m stylem zmiennym  w kat. dziewcząt kl. VI

I miejsce – Krzysztof Jarmoluk kl. 5c - 100m stylem zmiennym  w kat. chłopców kl. V

II miejsce – Krzysztof Jarmoluk kl. 5c - 50m stylem dowolnym  w kat. chłopców kl. V

I miejsce –Radosław Krawczyk kl. 6b - 50m stylem klasycznym  w kat. chłopców kl. VI

II miejsce – Radosław Krawczyk kl. 6b -  50m stylem grzbietowym  w kat. chłopców kl. VI

III miejsce – Zofia  Rykowska kl. 6c  - 100m stylem zmiennym  w kat. dziewcząt kl. VI

III miejsce – Zofia  Rykowska kl. 6c  - 50m stylem dowolnym  w kat. dziewcząt kl. VI

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu klas III – IV

I miejsce – Wiktor Przytuła kl. 4b - 50m stylem dowolnym  w kat. chłopców kl. IV

II miejsce – Wiktor Przytuła kl. 4b - 50m stylem grzbietowym  w kat. chłopców kl. IV

III miejsce –Katarzyna Zachariasz kl. 4d - 50m stylem dowolnym  w kat. dziewcząt kl. IV

II miejsce –Katarzyna Zachariasz kl. 4d-  50m stylem grzbietowym  w kat. dziewcząt kl. IV

III miejsce –Igor Pakaszewski kl. 3d - 50m stylem dowolnym  w kat. chłopców kl. III

II miejsce – Igor Pakaszewski kl. 3d -50m stylem grzbietowym  w kat. chłopców kl. III

III miejsce – Mateusz Kruk  kl. 4e - 50m stylem grzbietowym  w kat. chłopców kl. IV

I miejsce - Pływacka Sztafeta Chłopców 4x50m: Pakaszewski Igor kl.3d, Michał Jabłoński kl.4c, Wojciech Jarmoluk   kl. 3c, Wiktor Przytuła kl. 4b

 

Mistrzostwa Kielc w Pływaniu:

I miejsce – Wiktoria Papros kl. 1b – 25m stylem dowolnym

II miejsce – Wiktoria Papros kl. 1b – 25m stylem grzbietowym

I miejsce – Zuzanna Gil kl. 2f – 25m stylem

 

Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt:

III miejsce – Julia Pepaś kl. 4c, Natalia Olesińska kl. 5c, Laura Włochyńska, Maja Starz kl. 5a, Aleksandra Wójcik, Natalia Prymas, Roksana Wudarczyk kl. 6e, Amelia Jaśkowska, Zofia Rykowska kl. 6c, Gabriala Foks kl 6b, Marta Szlufik kl. 6d

 

Turniej Piłki Nożnej Chłopców  „Korona w Szkole”:

I miejsce – Szymon Tymoszewski kl. 4b, Tomasz Kwiecień, Dominik Kobiec kl. 4c, Bartosz Fąfara, Piotr Gierada, Tymon Mazurek, Tomasz Saracen kl. 4d, Maks Starzyk, Kamil Cedro, Mateusz Kruk, Filip Wolski kl. 4e

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców:

Tytuł Mistrzów Kielc i Mistrzów Województwa w kat. szkół podstawowych –

Ciołak Bartłomiej, Dembiński Jakub, Dorobek Damian, Kudzia Marcel, Łuczak Mikołaj, Marszałek Dawid, Matusiewicz Michał, Nalepa Franciszek, Rozicki Kacper, Ruszkowski Miłosz, Szczepanek Patryk, Tomaszewski Piotr – klasa 6f

 

Mistrzostwa Kielc w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców:

II miejsce – Krzysztof Jarmoluk kl. 5c, Wojciech Gębka, Damian Wawszczyk, Aleksander Rokita, Marek Kozubek, Olaf Derszniak, Oliwier Piątkowski kl. 5e

 

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badminkonie w Grach Drużynowych

Tytuł Mistrzów Województwa – Jan Frańczak kl. 5b, Piotr Tomaszewski kl. 6f

 

I miejsce – Wiktoria Gaweł kl. 4a – Konkurs plastyczny „Dom Św. Mikołaja” – Spółdzielnia Mieszkaniowa Uroczysko

I miejsce – Katarzyna Woźniak kl. 5a – Konkurs plastyczny „Dom Św. Mikołaja” – Spółdzielnia Mieszkaniowa Uroczysko

III miejsce – Aleksandra Jakubczyk, Oskar Roszczypała kl. 5a – Konkurs plastyczny „Dom Św. Mikołaja” – Spółdzielnia Mieszkaniowa Uroczysko

 

III miejsce – Gabriela Łagowska kl. 2a – Międzyświetlicowy Konkurs „Mały Pisarz”

III miejsce – Forębska Zuzanna kl. 2c – Konkurs „Wolę wodę”

Wyróżnienie w finale – Lena Kwiatkowska kl. 1b – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „W moim ogródeczku” – SP 12, Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”

III miejsce – Natalia Pietrzyk kl. 5c – Trójki kobiet w Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej (powołanie do Kadry Polski)

I miejsce – Aleksandra Lachowska kl. 6b – Mikołajkowy turniej Taneczny w kat. debiuty

I miejsce – Michalina Litwin kl. 3a – Wojewódzki Konkurs Tańca w stylu hip – hop  - kat. do lat 14

I miejsce – Wiktoria Kołodziejczyk kl. 6b – Mistrzostwa Świata „World Artistic Dance Federation” w Formacji Tanecznej  - Liberec 2016

I miejsce – Marta Kowalczyk kl. 3d – Turniej Tańca w kategorii Open w konkursie „Solo Salsa Shine Debiuty” Kielce 2016

I miejsce – Marta Kowalczyk kl. 3d – Mikołajkowy Turniej Tańca „Różne style taneczne do lat 10”

II miejsce – Hubert Brzeziński kl. 3c – XXIII Mistrzostwa Polski Freestyle 2016 Jazz Dance Solo E 8-9

I miejsce - Dominik Sękowski kl. 2g   - 27 Świętokrzyski Turniej Judo Dzieci – kat. juniorzy

I miejsce – Urszula Woźniak kl. 3c – XXVII Świętokrzyski Turniej Judo Dzieci – UKC w Kowali

 III miejsce – Olaf Sękowski kl. 2g   - 27 Świętokrzyski Turniej Judo – kat. wagowa 36kg.

Pomarańczowy Pas Karate – Oskar Idzik kl. 3d – Karate Kyokushin – sekcja Bilcza

Srebrny i brązowy medal – Aleksandra Rak kl. 3f – Mikołajkowe Zawody Pływackie – pływalnia KORAL – 25m  stylem grzbietowym,  25m  stylem dowolnym dziewcząt 7-8 lat

III miejsce – Igor Pakaszewski kl. 3d – Zawody Pływackie „Świętokrzyskie – Już pływam” Sandomierz 2016 – 50m kraulem (5 miejsce – 50m stylem grzbietowym)

II miejsce – Wiktor Przytuła kl. 4b – VIII Memoriał im. Franciszka Wolaka w Piłce Ręcznej Chłopców rocznik 2005 –KS Vive Tauron Kielce

III miejsce – Jakub Radek kl. 6c – II Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dębu Bartek chłopców Rocznika 2004 i młodsi

II miejsce – Jakub Radek kl. 6c – XVII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Dzieci w Piłce Ręcznej –KS Vive Tauron Kielce rocznik 2004

I miejsce – Kacper Domińczak kl. 3a – Charytatywny Turniej Piłki Nożnej – Klub Korona Kielce

I miejsce – Dominik Cholewa kl. 3d – Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Tydzień Autyzmu 2016”

I miejsce – Mateusz Fiuk kl. 3g - Turniej Mikołajkowy Piłki Nożnej

III miejsce  - 6e  Natalia Prymas- w Czwartkach lekkoatletycznych-rzut piłką palantową

II miejsce -  4a Kacper Domagała -  Czwartki lekkoatletyczne-rzut piłką palantową

I miejsce  - 5b Kacper Sołtys, Adam Pindral -  Międzyszkolne zawody w piłce nożnej w turnieju FUNINIO,

IV miejsce - Maja Bożek, Barbara Wójcik - Międzyszkolne zawody w Biegach Przełajowych,

II miejsce  - Gabriela Kołodziejczyk -   "Bezpieczne Wakacje" - I Komisariat Policji w Kielcach,

II miejsce  - Wojciech Jarmoluk -  w Ogólnopolskich zawodach pływackich o Puchar MOSIR Kielce,
 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2015/16

tytuł laureata - Patrycja Sadowska - kl 6a. - III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Wyróżnienie- Patrycja Sadowska kl. 6a - III Międzyszkolne Dyktando  w Języku Angielskim dla Szkół Podstawowych

tytuł finalisty - Anna Fąfara - kl 6e. - XIII Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych

tytuł finalisty - Krzysztof Cedro - kl 6b. - XIII Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych

tytuł finalisty - Krzysztof Cedro - kl 6b. - III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

tytuł finalisty - Kacper Błoniarz - kl 6d. - III Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Wyróżnienie- Zofia Rykowska kl. 5c - Konkurs Piosenki w Języku Angielskim i Niemieckim, zorganizowanym przez SP28 w Kielcach

II miejsce  - Mateusz Kaczmarczyk kl. 4a - XVIII eliminacje gminneOgólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Kielce dla dzieci i młodzieży pt:   "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - op. Ewa Selega

III miejsce  - Milena Kobiec kl. 4d - XVIII eliminacje gminneOgólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Kielce dla dzieci i młodzieży pt: "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - op. Ewa Selega

I miejsce - Wojciech Gębka kl. 4e - konkurs plastyczny " Pisanka Wielkanocna" organizowany przez Klub Uroczysko ŚSM - op. Ewa Selega

Finał Pucharu Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu:

Drużynowo – II miejsce SP 27 Kielce

25m stylem dowolnym dziewcząt: 2 miejsce – Katarzyna Zachariasz

25m stylem grzbietowym dziewcząt: 3 miejsce – Katarzyna Zachariasz

25m stylem grzbietowym chłopców: 2 miejsce – Wiktor Przytuła

50m stylem klasycznym chłopców: 3 miejsce – Radek Jakub

4x50m stylem dowolnym chłopców kl. IV-VI: 2miejsce – SP 27 Kielce ( Grad Filip, Pawlak Maciej, Jarmoluk Krzysztof, Krawczyk Radosław)

I miejsce - Maksymilian Papucki kl. 3b - V Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Zabawa słowem” pod hasłem „My się zimy nie boimy" - (opiekun Ewa Maciejewska)

 tytuł laureata – Anna Szerlowska  IV d –Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Natura 2000”, zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w Kielcach (opiekun: E. Bedla),
 wyróżnienie specjalne – Katarzyna Łyżwa IV d –Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Natura 2000”, zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody w Kielcach (opiekun: E. Bedla),

 wyróżnienie – Franciszek Nalepa V f – Wojewódzki Konkurs Literacki „Przyroda Moja Miłość” (opiekun: A. Pietrzak).

 I miejsce -  Weronika Krzemińska V b - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Aniołek”organizowany przez Świetlicę Wspierająco- Integrującą ,,Plus” (Ewa Selega)       

 III miejsce -  Jakub Szczecina V b -  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Aniołek”organizowany przez Świetlicę Wspierająco- Integrującą ,,Plus” (Ewa Selega)                                                                                                                        

I miejsce  - Anna Szerlowska 4d - Konkurs plastyczny "Pracownia Św. Mikołaja" organizowany przez Klub Uroczysko Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej   

II miejsce -  Aleksandra Jakubczyk 4a - Konkurs plastyczny "Pracownia Św. Mikołaja" organizowany przez Klub Uroczysko Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  

II miejsce  - Anna Fąfara 6e - Konkurs plastyczny "Pracownia Św. Mikołaja" organizowany przez Klub Uroczysko Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  

III miejsce - Bartosz Kundera 5c -  Konkurs plastyczny "Pracownia Św. Mikołaja" organizowany przez Klub Uroczysko Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

I miejsce - Drużyna w składzie: Olaf Tomasik - najlepszy bramkarz, Bartek Ciołak, Bartek Juszczyk - najlepszy zawodnik, Radek Seweryś kl 5f - XXII Turniej Trójek o puchar APH DO-CENTA i Echa Dnia 2015 dla rocznika 2003/2004 - opiekun Marcin Buras

II miejsce  - Korona Kielce kl 6f - XIII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznik 2003 im. Jana Piesiewicza - opiekun Rafał Nowiński

II miejsce - Alicja Bartkowska 2c - MiędzyświetlicowyKonkurs Plastyczny w SP 25 "Bombka bożonarodzeniowa" - opiekun Elżbieta Wrześniewska

III miejsce  - Aleksandra Dróżdż 3e, Maja Szerszeń 1f -  MiędzyświetlicowyKonkurs Literacki "Mały Pisarz" - opiekunowie: Monika Kucypera, Agnieszka Stadnicka

III miejsce - Julia Stelmach 2e - XV MiędzyświetlicowyKonkurs Plastyczno - Techniczny Żyj Zdrowo pod hasłem "Ruch po zdrowie" - opiekun Anna Kumańska

nagroda w kat. 6-7 lat - Zuzanna Paciorek 1g, Filip Dubowik 1g, Michał Koźba 1f - Międzyszkolny Konkurs Plasyczny "Moja ulubiona bajka" organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach 

nagroda w kat. 8-9 lat - Martyna Wojtas 2a, Filip Papros 2d - Międzyszkolny Konkurs Plasyczny "Moja ulubiona bajka" organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach

 II miejsce w kategorii klas IV – VI - Tomasz Sawa 6b - Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Detal architektoniczny w kieleckiej architekturze”, organizowany przez Świetlicę Wspierająco – Integrującą „PLUS” w Kielcach. (Patrycja Karykowska)

III miejsce w kategorii klas IV – VI - Emilia Górzyńska 6e - Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Detal architektoniczny w kieleckiej architekturze”, organizowany przez Świetlicę Wspierająco – Integrującą „PLUS” w Kielcach (Patrycja Karykowska).

Puchar Szkół Podstawowych w Pływaniu

25 m stylem dowolnym dziewcząt: 2 miejsce - Kasia Zachariasz

25 m stylem dowolnym chłopców: 1 miejsce - Wiktor Przytuła, 2 miejsce - Wojciech Jarmoluk

50 m stylem dowolnym dziewcząt: 2 miejsce - Zofia Orlińska, 3 miejsce - Zofia Rykowska

50 m stylem dowolnym chłopców:  2 miejsce - Filip Grad

50 m stylem klasycznym dziewcząt: 1 miejsce - Zofia Rykowska,  2 miejsce - Zofia Orlińska, 

50 m stylem klasycznym chłopców: 2 miejsce - Jakub Radek,  3 miejsce - Jakub Jakubczyk

25 m stylem grzbietowym dziewcząt kl. I - III: 2 miejsce - Kasia Zachariasz, 

25 m stylem grzbietowym chłopców kl. I - III: 3 miejsce - Michał Jabłoński

50 m stylem grzbietowym chłopców kl. IV - VI: 2 miejsce - Filip Grad, 3 miejsce - Maciej Pawlak

4 x 50m stylem dowolnym dziewcząt kl. IV - VI: 1 miejsce  - SP 27 Kielce  (Zofia Orlińska, Zofia Rykowska, Amelia Szcześniak, Martyna Olewińska)

4 x 50m stylem dowolnym chłopców kl. IV - VI: 1 miejsce  - SP 27 Kielce 1 (Filip Grad, Jakub Jakubczyk, Jakub Radek, Jan Bąkowski), 2 miejsce - SP 27 Kielce 2 (Marcin Rożalski, Radosław Krawczyk, Maciej Pawlak, Krzysztof Jarmoluk).

III miejsce -  Iza Król, Kinga Jagodzka, Weronika Zacharska, Natalia Papka, Natalia Wójcik, Amelia Ziomber, Justyna Górska, Laura Włochyńska i Marta Szlufik w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt.

I miejsce - SP 27 Kielce: Łukasz Molenda,Franciszek Nalepa, Mikołaj Łuczak, Jakub Miter, Radosław Seweryś i Bartłomiej Juszczyk - klasa 5f w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas piątych

 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2014/15

II miejsce - Aleksander Sadowski I a w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Zdrowo i sportowo”.
I miejsce - Kosecki Damian III b w Międzyszkolnym Konkursie „Mądry dzieciak” 4.12.2014r
III miejsce - Adrianna Sabat VI d w IX Międzyszkolnym Konkursie Literacko – Plastycznym „W świecie utworów Mistrza Adama” – grudzień 2014r
III miejsce - Natalia Wojtaś V c w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda” – 21 stycznia 2015r
I miejsce – Ve 28 uczniów) laureat regionalny w Konkursie „Kulinarni   Odkrywcy’’ Tesco dla Szkół
I miejce w Mistrzostwach Kielc SP w piłce nożnej chłopców.
II miejce w Mistrzostwach Kielc SP w piłce recznej dziewcząt.
I miejce w Mistrzostwach Kielc SP w sztafetowych biegach przełajowych chłopców .
III miejce w Mistrzostwach Kielc SP w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.  
III miejce w Mistrzostwach Kielc SP w piłce noznej dziewcząt
I miejce w Mistrzostwach Kielc SP w piłce koszykowej chłopców
I miejce w Mistrzostwach Kielc SP w piłce koszykowej dziewcząt .
II miejce w Pucharze Kielc SP w pływaniu
I miejce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.

 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2013/14

III miejsce - Kowalski Maciek VI d „Pocztówka z Wielkiej Brytanii” Międzyszkolny konkurs językowo-plastyczny
III miejsce - Cudzik Gabriela IV c „Ruch -  obok nas (zdjęcia czarno białe)” Międzyszkolny konkurs fotograficzny
III miejsce - Micek Patrycja VI c „Ruch - obok nas (zdjęcia czarno białe)” Międzyszkolny konkurs fotograficzny
III miejsce – Dąbrowska Klaudia V b, Halot Anna V d, Michcik Julia V d, Sabat Adrianna V d, Cak Laura V e, Bednarz Weronika V c  Czworobój Lekkoatletyczny Dziewcząt klas V Mistrzostwa Kielc
I miejsce – Filipowicz Eryk, Rybus Jakub, Duda Michał, Tracz Dawid, Szelągowski Daniel, Guzy Konrad V f  Czworobój Lekkoatletyczny Chłopców klas V Mistrzostwa Kielc
II miejsce –(Grzela Kacper, Nowak Aleksander, Giemza Konrad, Franusiak Wiktor, Więckowski Dawid) VI e, (Fąfara Dawid, Łapot Mikoła)j VI d, Rubiak Konrad VI b, (Hiibner Karol, Hiibner Eryk) VI a, Dulęba Michał Ve  Sztafetowe Biegi przełajowe Mistrzostwa Kielc
II miejsce – Domagała Agnieszka VI d V Bieg uliczny „Kielce biegają”
I miejsce – (Drej Mikołaj, Filipowicz Eryk, Turek Radosław, Szelągowski Daniel, Glibowski Dawid, Duda Michał, Wsułek Mateusz, Kudelski Krzysztof, Turek Karol, Rybus Jakub) Vf  Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej kl. V im. Marka Wielgusa
II miejsce – Bartosz Kundera - Międzyszkolny konkurs recytatorski "Co słonko widziało?"
I miejsce – (Jakub Lech, Jakub Tomczyk, Bartosz Traczyk) V d  powiatowy etap VII Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” dla uczniów klas V.
II miejsce – (Jakub Lech, Jakub Tomczyk, Bartosz Traczyk) V d „Olimpiada Bezpieczeństwa” – finał VII Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” dla uczniów klas V.
I miejsce - (Łapot Mikołaj, Fąfara Dawid, Lis Łukasz, Jachymek Filip, Dąbrowski Szymon, Salwa Ernest, Grzela Kacper, Sewerzynski Oskar, Nowak Aleksander, Czerwiński Kacper, Januszewicz Bartosz, Łączyński Oska) kl VI   Mistrzostwa Kielce Szkół Podstawowych w  koszykówce chłopców.
I miejsce - (Hamarneh Julia, Kukiałka Aleksandra, Pepesińska Wiktoria, Szczepańska Aleksandra, Krężołek Marta, Sakra Daria, Kumor Julia Nowakowska Patrycja, Czubat Julia, Stajewska Iga, Siciarz Dominika, Miernikiewicz Julia) kl. VI Mistrzostwa Kielce Szkół Podstawowych w  koszykówce dziewcząt.
I miejsce - (Fit Kuba, Terelak Kamil, Śliwa Kuba, Zawierucha Igor, Lasak Bartłomiej) kl. IV f  Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców „ Korona w szkole”.
II  miejsce - (Salwa Mateusz, Laska Bartłomiej, Wiaderny Szymon, Kulik Kacper, Zawierucha Igor, Zgrzebnicki Jan, Molęda Szymon, Nowakowski Paweł, Kasprzyk Karol, Denarczyk Konstanty, Kita Krzysztof, Wrona Kuba) kl. IV f  Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.
I miejsce – Łyżwa Katarzyna II d Konkurs Plastyczny z cyklu „Przyroda na szkle malowana” pod tytułem „Ptaki w różnych porach roku”.
I miejsce – Szerlowska Anna II d Konkurs Plastyczny z cyklu „Przyroda na szkle malowana” pod tytułem „Ptaki w różnych porach roku”.
II miejsce – Majewska Antonina IV b VIII Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama”.
I miejsce – Czubat Julia VI b Konkurs na wykonanie własnej ozdoby choinkowej „Zabawka choinkowa”.
II miejsce – Hamarnech Julia VI b Konkurs na wykonanie własnej ozdoby choinkowej „Zabawka choinkowa.
III miejsce – Michcik Jakub VI c Konkurs na wykonanie własnej ozdoby choinkowej „Zabawka choinkowa”.
I miejsce - Zofia Orlińska w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. dowolnym dziewcząt kl. 3).
I miejsce - Patryk Koperek w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. klasycznym chłopców kl. 2).
II miejsce - Zofia Orlińska w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. klasycznym dziewcząt kl. 3).
III miejsce - Weronika Krzemińska w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. klasycznym dziewcząt kl. 3).
III miejsce - Julia Brejdak w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym dziewcząt kl. 1).
I miejsce - Michał Jabłoński w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 1).
III miejsce - Krzysztof Jamulok w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 2).
III miejsce - Marcin Różalski w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. grzbietowym chłopców kl. 3).
II miejsce - Radosław Krawczyk, Maciej Pawlak, Piotr Pierzak, Marcin Różalski; sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych
klas 1-3 w pływaniu.
II miejsce - Weronika Krzemińska, Zofia Orlińska, Martyna Olewińska, Amelia Szcześniak; sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu.
III miejsce – Julia Czubat VI b Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Świętokrzyska zima w fotografice dziecięcej” (25.02.2014r.)
I miejsce - Michcik Julia V d w Konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać lub scena z utworów H. Sienkiewicza.
III miejsce - Hynek Amelia V a w Konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać lub scena z utworów H. Sienkiewicza”.
III miejsce - Oborska Julia V a  w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V.
I miejsce - Stawiarski Michał III a w Międzyszkolnym Konkursie ekologiczno – matematyczny „ Zielony Glob – zdrowy człowiek”.
I miejsce - Petelicki Mateusz III a w Międzyszkolnym Konkursie ekologiczno – matematyczny „ Zielony Glob – zdrowy człowiek”.
II miejsce - Stawiarski Michał III a w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas trzecich – „ Geniuszek”.
III miejsce - Pierzak Piotr III a w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas trzecich – „ Geniuszek”.
II miejsce - Wójcik Aleksandra III e w Międzyświetlicowym Konkursie Piosenki Harcerskiej (27.02.2014r.).
II miejsce - Wardulińska Martyna II b w XIII Międzyświetlicowym Konkursie Piosenki „Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty…”(03.04.2014r.).
III miejsce - Sokołowska Marianna II a w Konkursie Wielkanocnym „Pisanka” .
II miejsce - Szwacińska Maja III e w Międzyświetlicowym Konkursie Ekologicznym „Chrońmy las i jego mieszkańców” (08.05.2014r.).
III miejsce - Ryczek Małgorzata i Jamorska Anna III a w I Międzyświetlicowym Konkursie „Nuda? Nie! Dziękuję” (15.05.2014r.).
III miejsce - Prus Amelia III e w I Międzyświetlicowym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Jak wykorzystać surowce wtórne? EKO – INSTRUMENT MUZYCZNY” (16.05.2014r.).
III miejsce - Kulasek Przemysław III b w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim „Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci” (23.05.2014r.).
III miejsce - Foks Gabriela III b wXI Międzyświetlicowym Konkursie Plastyczno – technicznym „Upominek dla Mamy” (27.05.2014r.).
II miejsce - Gała Damian III c w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko – Wakacje” (13.06.2014r.).
III miejsce - Radek Jakub III c w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Eko – Wakacje” (13.06.2014r.).
III miejsce - Skowron Patryk IV b w konkursie recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy”.
III miejsce - Nowakowska Patrycja, Czubat Julia VI b w turnieju wiedzy o zdrowiu „Zostań omnibusem wiedzy o zdrowiu”.
III miejsce - Kinga Suchodolska VI a w międzyszkolnym konkursie recytatorskim„Ojczyste piękno słowem malowane, polskie krajobrazy w poezji i prozie”.
II miejsce - Jan Frańczak II b w Otwartym Turnieju Badmintona Szkół Podstawowych.
II miejsce - Jan Frańczak II b dla szkoły w Szkolnej Lidze Sportowej.
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w minikoszykówce chłopców.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w minikoszykówce dziewcząt.
I miejsce - Michał Dulęba w biegu na 1000 m.
III miejsce - Łukasz Salwa w biegu na 300 m.
III miejsce - w Mistrzostwach Kielc w czwórboju LA.
I miejsce - Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców.
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce nożnej chłopców.
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce nożnej chłopców kl. V.
III miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce ręcznej chłopców.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce ręcznej dziewcząt.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce ręcznej chłopców kl. V.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w mini piłce ręcznej chłopców kl. IV.
I miejsce -Więckowski Dawid w Mistrzostwach Kielc w badmintonie.
I miejsce -Frańczak Mateusz w Mistrzostwach Kielc w badmintonie.
I miejsce - (Kacper Grzela, Maciej Mojecki, Aleksander Nowak, Oskar Sewerzyński, Oliwier Łęczkowski, Filip Sobierajski, Jakub Durlik, Tomasz Broniś, Wiktor Franusiak, Krystian Świderski, Damian Bednarski, Dawid Więckowski - kl. VI e) w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.

 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2012/13

I miejsce - Piotr Komasara, Michał Łebek, Krzysztof Szerlowski w ogólnopolskiej grze internetowej matematyczno - historycznej "Łamacze szyfrów".
II miejsce - Bartosz Sieczka w Międzyszkolnym Konkursie Fotografi  "Świętokrzyska jesień w fotografice dziecięcej".
II miejsce - Emilia Górzyńska w Międzyszkolnym Konkursie Fotografi  "Woda w pejzażu miejskim".
I miejsce - Agnieszka Domagała  w biegu na 300 m.  - Czwartki Lekkoatletyczne.
I miejsce - Daria Sakra  w biegu na 300 m, II miejsce w biegu na 60 m i  II miejsce w skoku w dal  - Czwartki Lekkoatletyczne.
II miejsce - Liwia Majchrzak w biegu na 60 m i  II miejsce w skoku w dal  - Czwartki Lekkoatletyczne.
II miejsce - Anna Król w biegu na 300 m  - Czwartki Lekkoatletyczne.
II miejsce - Adrianna Sałata w skoku w dal, III miejsce w biegu na 60 m i III miejsce w rzucie piłką palantową - Czwartki Lekkoatletyczne.
II miejsce - Julia Kumor w rzucie piłką palantową - Czwartki Lekkoatletyczne.
II miejsce - Katarzyna Sarnecka w biegu na 60 m - Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce - Anna Halot w biegu na 60 m - Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce - Aleksandra Szczepańska w skoku w dal - Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce - Dawid Fąfara w skoku w dal - Czwartki Lekkoatletyczne.
I miejsce - w Mistrzostwach Kiec w Minikoszykówce Dziewcząt.
I miejsce - w Mistrzostwach Kiec w Minikoszykówce Chłopców.
I miejsce - w Mistrzostwach Kiec w Tenisie Stołowym Chłopców.
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych.
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w piłce nożnej dziewcząt.
Mistrzostwo Polski w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Nożnej Chłopców im. Marka Wielgusa.
Laureat - Antoni Maciąg w X Wojewódzkim Konkursie Humanistycznym.
II miejsce - Maciej Pawlak w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. dowolnym chłopców kl. 1).
III miejsce - Patryk Koperek w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. dowolnym chłopców kl. 1).
II miejsce - Zofia Orlińska w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. dowolnym dziewcząt kl. 2).
III miejsce - Marcin Różalski w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. dowolnym chłopców kl. 2).
II miejsce - Anna Cedro  w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. klasycznym dziewcząt kl. 2).
III miejsce - Igor Jabłoński w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. klasycznym chłopców kl. 3).
I miejsce - Maciej Pawlak w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 1).
II miejsce - Patryk Koperek w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 1).
II miejsce - Zofia Orlińska w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym dziewcząt kl. 2).
II miejsce - Marcin Różalski w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 2).
III miejsce - Piotr Pierzak w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (25 m. st. grzbietowym chłopców kl. 2).
III miejsce - Dawid Cedro w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu (50 m. st. grzbietowym chłopców kl. 3).
II miejsce - sztafeta chłopców 4 x 25 m. w Mistrzostwach Kiec Szkół Podstawowych klas 1-3 w pływaniu.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopów kl. IV.
II miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt kl. V.
Mistrzostwo Polski w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Nożnej Chłopców im. Marka Wielgusa.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopów.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopów.
III miejsce -  w  Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopów.
III miejsce -  w  Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopów.
II miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Koszykówce Chłopów.
II miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Trójboju Chłopów.
III miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt kl. V.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopów.
I miejsce -  w  Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopów.
II miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopów.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopów.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopów.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopów kl. V.
II miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc w Trójboju Lekkoatletycznym.
I miejsce - w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju  Piłki Nożnej Chłopców im. Marka Wielgusa.
III miejsce - Wrona Kinga w Międzyświetlicowym Konkursie "Żyj zdrowo" pod hasłem Higiena na co dzień".
III miejsce - Stolba Maja w XI Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka".
II miejsce - Olewińska Martyna w Konkursie Plastycznym "Palemka Wielkanocna".
II miejsce - Maciąg Weronika w "Kosmiczna wyprawa".
III miejsce - Sokołowska Julia w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Kadry z życia dzieci w różnych zakątkach świata".
II miejsce - Pietrus Ewa w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim "Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci".
III miejsce - Pawłowska Zuzanna w X Międzyświetlicowym Konkursie Plastyczno - Technicznym "Upominek dla mamy".
I miejsce - Górzyńska Emilia w XIII Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym "Zielony Glob - Zdrowy Człowiek".
II miejsce - Maciąg Antoniw XII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.
II miejsce - Komasara Piotr w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Piękno ojczyzny słowem malowane".
III miejsce - Szerlowski Krzysztof w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Piękno ojczyzny słowem malowane".
I miejsce - Maciąg Antoni w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.
II miejsce - Michcik Julia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nasze polskie krajobrazy".
I miejsce - Nowakowska Julia w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Zdrowe środowisko to zdrowy człowiek".
Nagroda Dyrektora Szpitala Dziecięcego - Pabis Pola w kategorii plastycznej  w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Zdrowe środowisko to zdrowy człowiek".

 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2011/12

I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.
V miejsce - w Mistrzostwach Kielc w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w koszykówce (chłopcy i dziewczynki).
I miejsce - w Mistrzostwach Kielc w czwórboju dla klas IV - chłopcy.
IV miejsce - w Mistrzostwach Kielc w czwórboju dla klas IV - dziewczynki.
II miejsce - w Drużynowych Mistrzostwach Kielc w tenisie stołowym chłopców.
II miejsce - w Mistrzostwach Kielc w piłce nożnej dziewcząt.
I miejsce -  w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Korona w Szkole".
I miejsce - Katarzyna Sarnecka, III miejsce Agnieszka Domagała w biegu na 300 m - Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce Krystian Sarnecki w biegu na 300 m - Czwartki Lekkoatletyczne.
I miejsce - Oliwia Pierzchała w Międzyświetlicowym Konkursie Recytatorskim "Poezja Harcerska".
I miejsce - Zofia Juszczyk w Konkursie Literackim "Mały Pisarz".
III miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Dziewcząt kl. V.
II miejsce -  w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce Chłopców.
I miejsce -  w  Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Chłopów kl. IV.
II miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Chłopów kl. V.
II miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Chłopów kl. VI.
I miejsce -  w Mistrzostwach Kiec w Koszykówce Dziewcząt kl. V.
III miejsce - w Mistrzostwach Kiec w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.
I miejsce - w Mistrzostwach Kiec w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopów
II miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Koszykówce Chłopców kl. V.
II miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Chłopów.
III miejsce -  w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Chłopców.
I miejsce -  w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Chłopów kl. V.
I miejsce - w Województwie w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Nożnej Chłopców im. Marka Wielgusa.
II miejsce - Anna Ryń w X Międzyszkolnym Konkursie na baśń twórczą "Kręć się kręć wrzeciono...".
I miejsce - Wiktoria Tuzimek i Oliwia Pierzchała w Międzyświetlicowym Konkursie Piosenki "W świecie bajek".
II miejsce - Emilia Górzyńska w Międzyświetlicowym Konkursie Wiedzy "Szlachetne zdrowie".
finalistka - Weronika Krężołek Diecezjalnego Konkursu Biblijnego.
I miejsce - Karolina Kołodziej za prezentacje konkursu "W świecie mitów".
II miejsce - Marta Krężołek w Konkursie Międzyszkolnym "W świecie baśni".
III miejsce - Antoni Maciąg w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.
II miejsce - Aleksander Barański w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują".
III miejsce - Kinga Suchodolska i Dawid Świderski w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Zwierzęta wokół nas".
II miejsce - Kinga Świat w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Mały słowik".
II miejsce - Amelia Hynek w Międzyszkolnym Konkursie "Zielony Glob Zdrowy Człowiek".
II miejsce - Anna Fąfara w Międzyszkolnym Konkursie "Najpiękniejsze wiersze dla dzieci".
III miejsce - Antoni Maciąg w Konkursie Literackim "Trzynastego wszystko zdarzyć się może...".

 

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2010/11

II miejsce - Magdalena Pietrus (kategoria 10 -12 lat), III miejsce - Klaudia Sitek (kat. 13 - 15 lat) -  konkurs plastyczny  "Podaj swą pomocną dłoń - krew darem życia".
I miejsce - Wiktoria Jaśkiewicz, II miejsce - Filip Świetlikowski, III miejsce - Adam Skupin - konkurs plastyczny "Nowoczesny Mikołaj" (kategoria 10 -12 lat).
Nagroda Główna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Irena Sendler - przyjaciel dzieci"- Krzysztof Szerlowski, Igor Tyszer
wyr. Piotr Komasara.
II miejsce - Katarzyna Pytko w Ogólnopolskim Konkursie Ornitologicznym.
I miejsce - Julia Kumor W Międzyświetlicowym Konkursie Piosenki Harcerskiej.
I miejsce - Daniel Wesołowski  w skoku w dal i biegu na 60 m Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce - Julia Górka, Marcel Kuna rzut piłką palantową Czwartki Lekkoatletyczne.
III miejsce - Klaudia Sitek w  skoku w dal Czwartki Lekkoatletyczne.
I miejsce - Izabela Sabat w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo w sieci".
II miejsce - Julia Rabiej w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo w sieci".
I miejsce - Antoni Maciąg w Międzyszkolnym Konkursie Szybkiego Czytania.
I miejsce - Krzysztof Szerlowski w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Informatycznym "W krainie Trzynastolandii".
III miejsce - Karolina Garbas w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Gramatyczno-Leksykalnej z Języka Angielskiego.
Laureatka - Karolina Garbas w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym.
Laureatka - Kinga Krzysztofik w Wojewódzkim Konkursie Humanistycznym.
III miejsce - Weronika Szary w Międzyszkolnym Konkursie na baśń twórczą "Kręć się kręć wrzeciono...".
I miejsce - Sara Kwiatkowska w Miejskim Konkursie Literackim pod hasłem "Kiedy dom przestaje być ostoją".
II miejsce - Sandra Kwiatek w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Z ekologią za pan brat".
II miejsce - Anna Ryń, III miejsce - Krzysztof Szerlowski w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Z Koziołkiem Matołkiem po  Górach Świętokrzyskich".
I miejsce - Aleksandra Olszak, II miejsce - Anna Ryń w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nasze polskie krajobrazy".
Laureat - Antoni Maciąg w IV Kieleckich Igrzyskach Matematycznych Szkół Podstawowych.
II miejsce - Kaja Wala w Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie".
I miejsce - Reprezentacja chłopców kl. V w Drużynowych Mistrzostwach Kielc w Trójboju Lekkoatletycznym.
I miejsce -  VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Korona w Szkole".
I miejsce - Reprezentacja szkoły kl. IV-VI w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Chłopców.
III miejsce - Reprezentacja szkoły kl. V-VI w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.
I miejsce - Reprezentacja chłopców kl. III w Turnieju w Piłkę Nożną o Puchar dyrektora SP nr 34.
I miejsce -Reprezentacja chłopców kl. IV w   Ręcznej chłopców kl. IV.
I miejsce - Reprezentacja szkoły kl. IV-VI w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców.
I miejsce - Reprezentacja szkoły kl. IV w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju  Piłki Nożnej Chłopców im. Marka         Wielgusa.
I miejsce - Reprezentacja szkoły kl. V w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Chłopców kl. V.
I miejsce - Reprezentacja chłopców kl. IV w Drużynowych Mistrzostwach Kielc w Trójboju Lekkoatletycznym.
III miejsce - Kaja Piwowar, Klaudia Sitek, Angelika Zawrzykraj, Maria Kuźnia, Weronika Kobus, Daniel Wesołowski, Kasper Kijewski, Jan Rewiński, Karol Jakubowski, Kamil Koszela w Drużynowych Halowych Mistrzostwach Kielc w Czwórboju Lekkoatletycznym.
III miejsce - Reprezentacja dziewcząt kl. V-VI w Mistrzostwach Kielc w koszykówce dziewcząt.
III miejsce - Reprezentacja chłopców kl. V-VI
II miejsce - Reprezentacja ................. Szczepanek kl. IV, Mateusz Zapała kl. VI w Drużynowych Mistrzostwach Kielc w Tenisie Stołowym.
IV miejsce - Reprezentacja szkoły kl. V-VI w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Dziewcząt.
III miejsce - Reprezentacja szkoły kl. VI w II Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Mieszanych o Puchar dyrektora Gimnazjum nr 7.
III miejsce - Reprezentacja dziewcząt kl. V- VI w Mistrzostwach Miasta Kielc w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
IV miejsce - Reprezentacja chłopców kl. VI w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Chłopców.
II miejsce - Reprezentacja dziewcząt kl. V w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Dziewcząt kl. V.
IV miejsce - Reprezentacja chłopców kl. V w Mistrzostwach Kielc w Piłce Ręcznej Chłopców kl. V.
II miejsce - Kasper Kijewski 50 m stylem dowolnym w II Zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Kielc.
I miejsce - Kasper Kijewski 50 m stylem grzbietowym w II Zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Kielc.
II miejsce - Patrycja Salwa 100 m stylem klasycznym w II Zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Kielc.
III miejsce - Wiktoria Łosak 100 m stylem grzbietowym w II Zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Kielc.
II miejsce - Reprezentacja szkoły kl. IV w Turnieju Piłki Nożnej UEFA GRASSROTS.
II miejsce - Reprezentacja szkoły kl. IV-VI w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich (drużynowe).
III i II miejsce - Kasper Kijewski, Jędrzej Cender, Damian Litwin, Wiktor Pajączkowski, Michał Sobura, Jan Bąkowski sztafeta chłopców 4* 50m stylem zmiennym i sztafeta chłopców 4* 50m stylem dowolnym w Finale II Edycji Ligi Szkół Podstawowych w Pływaniu.
I miejsce - Wiktoria Łosak, Paulina Rogowska, Patrycja Salwa, Ola Śliwińska sztafeta dziewcząt 4* 50m stylem zmiennym w Finale II Edycji Ligi Szkół Podstawowych w Pływaniu.
I miejsce - Daniel Wesołowski w biegu na 60 m w Finale Miejskim Czwartków Lekkoatletycznych.
IV miejsce -Reprezentacja dziewcząt kl. IV w Drużynowych Mistrzostwach Kielc w Trójboju Lekoatletycznym.
III miejsce - Elżbieta Barszcz kl. II Konkurs Plastyczny "Pisanka" Świetlica Wspierająco-Integrująca "Plus" w Kielcach.
II miejsce - Kaja Walas kl. II Konkurs Eko-zabawka Świetlica Szkoła Podstawowa nr 12 w Kielcach.
III miejsce - Maciej Kowalski Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski "Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci"