Podsumowanie Bibliotecznego Konkursu Plastycznego i Literackiego z okazji Dnia Babci i Dziadka

25 lutego 2020 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego i Literackiego, zorganizowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka przez Bibliotekę Szkolną „U Sowy Poczytajki”. Konkurs zorganizowały pani Elżbieta Kaleta i pani Barbara Gądek, obsługę fotograficzną zapewniła pani Patrycja Karykowska. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz humorystycznym czytelniczym gadżetem - zawieszkami na drzwi z serii „Nie przeszkadzać – CZYTAM” Wydawnictwa Jedność. A oto nasi zacni laureaci…

KONKURS LITERACKI

I MIEJSCE zdobyli: Inga Ambroży – III C, Maja Borek – III C, Tosia Grabarska - II C, Oskar Jarnecki – III C, Julka Karpińska – I D, Martynka Kocyłak – I D, Maja Kukla – I C, Franek Kulik – II A, Brygida Ociosa – II B, Ola Opasik – I C, Ula Osuch – I B, Zosia Płatos – III A, Julia Rostocka – III C, Lena Skowrońska – II D, Karolina Sobczyk – I D, Wojtek Zimnicki – I B.

II MIEJSCE zajęły: Weronika Budzisz – II C, Hanna Małaczek – III A, Dominika Milcarz – III C, Magdalena Mucha – II C.

III MIEJSCE zdobył Szymon Koperek z klasy III D.

KONKURS PLASTYCZNY

I MIEJSCE zajęli: Oliwka Bryła – I D, Ada Chrobot – I D, Sandra Gala – I B, Maja Gil – I D, Martynka Kocyłak – I D, Sandra Kozubek – I A, Kinga Majcherczyk – I D,  Ala Misztal – I B, Patrycja Nowakowska – I D, Ula Osuch – I B, Maja Rowińska – I A, Maja Skowron – I B, Iga Smacka – I B, Patrycja Stępień – I D, Malwinka Żesławska – I A.

II MIEJSCE zdobyli: Igor Cedro – I D, Krystian Curcio – I D, Hubert Felak – I B, Julia Karpińska – I D, Maciej Kruszczyk – I D, Julia Kukulska – I D, Natalia Maj – I D, Malwina Metryka – I D, Karolina Sobczyk – I D, Irmina Stawiasz – I D, Amelia Wilk – I D, Adam Ziach – I D.

III MIEJSCE zajęli: Natalia Banaś – I B, Kornelia Cedro – I C, Nikodem Górczak – I B, Maja Kukla – I C, Piotr Pachoł – I D, Dominika Piróg – I B, Hanna Skowrońska – I D, Amelia Sztenc – I C, Wojtek Zimnicki – I B.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych bibliotecznych konkursach!

Opracowała: P. Karykowska