Zaczynamy nowy rok szkolny

1 września o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 27 im. K. K. Baczyńskiego w Kielcach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.

Dyrektor Szkoły – pani Małgorzata Sowa – serdecznie powitała wszystkich przybyłych na tą uroczystość. Szczególnie ciepłe słowa zostały skierowane do najmłodszych uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w szkole podstawowej. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor życzyła wszystkim w tym roku szkolnym, a zwłaszcza uczniom i nauczycielom, realizacji najskrytszych marzeń i pasji, a rodzicom dumy z poczynań i sukcesów ich pociech.

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele odwdzięczyli się gorącymi brawami, witając w Szkolnej Rodzinie nową Panią Dyrektor, a także znanych już nauczycieli, z których część będzie piastować w rozpoczynającym się roku szkolnym nowe stanowiska, m.in.: Wicedyrektorów – panią Katarzynę Szumańską oraz panią Ewę Maciejewską, Kierowniczkę Świetlicy – panią Agnieszkę Stadnicką oraz Pedagoga Szkolnego – panią Martę Więckowską.

Rok szkolny 2016/2017 uważamy za otwarty!!!

(zdjecia w galerii)