ŚMIECH – recepta na zdrowie, odporność i sukcesy w nauce

1 kwietnia zachęcamy: UŚMIECHNIJ SIĘ!!!

1 kwietnia – „Prima aprilis” – to jeden z najbardziej roześmianych dni w kalendarzu. W tym najbardziej NIEPOWAŻNYM dniu w roku całkiem POWAŻNIE zachęcamy – ŚMIEJMY SIĘ WSZYSCY NA ZDROWIE!!! Rzuć okiem na 12 powodów, dlaczego warto się śmiać jak najczęściej, zainspiruj się jogą śmiechu i dbaj o uśmiech na twarzach najbliższych przez 365 dni w roku!!!

31 marca dołącz do Zespołu Kolorowych Skarpetek!!!

Zdalne obchody Szkolnego Dnia Solidarności z Osobami z Zespołem Downa

Uczniów, Rodziców i Nauczycieli zachęcamy do wysłuchania radiowego słuchowiska „Bajkowa Kraina” (link do słuchowiska w dalszej części artykułu) oraz nadsyłanie zdjęć w kolorowych skarpetkach nie do pary na adres e-mail: sowa.poczytajka@interia.pl oraz udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych, m.in. Facebooku z dopiskiem #ZespolKolorowychSkarpetek.

GODZINA DLA ZIEMI – PRZYŁĄCZ SIĘ!!!

Wyłącz światło w sobotę 28 marca od 20.30 do 21.30

Akcja Godzina dla Ziemi WWF, polega na symbolicznym zgaszeniu światła, na jedną godzinę, w trosce o naszą Planetę i promowaniu idei ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo, od kilku lat w Polsce Godzina dla Ziemi WWF służy rozwiązywaniu konkretnych problemów ekologicznych. Tegoroczna kampania „Nie tamujmy rzek, niech płyną!” ma przedstawić Polakom całą prawdę o tamach i pokazać, co można zrobić, aby uniknąć ich szkodliwego wpływu zarówno na ludzi, jak i środowisko.

"Moja wyspa"

Jak radzić sobie w trudnym czasie? Pomysłów jest wiele. Uczniowie klasy 3 c zainspirowani ćwiczeniem z książki "Potyczki ortograficzne" narysowali w domach swoje wymarzone wyspy. Nadali różne fantazyjne nazwy geograficzne górom, rzekom, jeziorom, morzom i oceanom. Powstały naprawdę niesamowite wyspy.
Oto Wyspa Gucia. Kolejne zobaczycie w galerii. Spróbuj rysowania i Ty. To naprawdę świetna zabawa!

Wicemistrzostwo dla chłopców z kl 6h

Uczniowie klasy sportowej VI H rozegrali  Turniej Finałowy Mistrzostw Kielc w Mini Piłce Nożnej  klas VI .

Niestety w finale lepsi okazali się koledzy z klasy sportowej z ul. Gagarina, którzy też na co dzień trenują w klubie KKP Koronie Kielce.

Nasza szkoła zdobyła srebrny medal z awansem na turniej wojewódzki.

Mecze grupowe:

SP 27 – SP 39 4:1

Bramki: Gębka 2, Stelmaszczyk 2

SP 27 – SP 24 2:1

Bramki: Marszałek, Gębski

Finał:

SP 27 – SP 22 1:8

Bramka: Zbróg

Rodzinie i najbliższym...

Dyrekcja, grono pedagogiczne i cała społeczność szkolna

                                                                           składają

wyrazy szczerego żalu i współczucia

z powodu śmierci naszego absolwenta Michała.

Strony