Należności za obiady w miesiącu czerwiec wynoszą 91zł (13ob x 7zł).
Informujemy, że żywienie dzieci w szkole jest do 19 czerwca.
Nieobecności dzieci na posiłkach w związku z nieobecnością należy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 10.00.


