W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas I -III uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury" którego celem jest kształtowanie postaw proekologicznych oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Program ten jest jednym z największych projektów edukacyjnych o tematyce ekologicznej w Polsce, skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Realizacja programu była dla uczniów cennym doświadczeniem edukacyjnym, które pozwoliło im lepiej zrozumieć znaczenie ochrony środowiska oraz uświadomiło, jak ważne jest codzienne dbanie o naturę.
Pliki do pobrania:


