10 czerwca reprezentacja ratownicza z 1 B wzięła udział w Finale 11. Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Punkty konkursowe znajdowały się w miejscach takich jak: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Państwowa Straż Pożarna, LUNA kino studyjne, Politechnika Warszawska i Sejm Rzeczypospolitej Polskiej! Podczas gry terenowej drużyna dobrze poradziła sobie z wykonaniem zadań z zakresu pierwszej pomocy. Uczniowie wspaniale się bawili w trakcie rywalizacji, a do Kielc wrócili z pucharem i nagrodami.


