W naszej szkole 27 maja odbył się turniej wiedzy na temat zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania Żyj zdrowo. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat składników odżywczych, prawidłowej diety, zdrowia, znaczenia ruchu w codziennym życiu. Poziom wiedzy był bardzo wysoki. Dlatego kilka osób otrzymało miejsce ex aequo .
I miejsce
Gabriela K. z 4b
Natalia T. z 4b
Nadia G. z 4es
Mikołaj D. z 4a
Aleksandra P. z 4c
II miejsce
Natalia J. z 4c
Aleksandra A. z 4c
Lena W. z 4d
Nadia R. z 4d
III miejsce
Natalia Sz. z 4b
Maja J z 4c
Iga R z 4d
Kamila Cz. z 4a
Wyróżnienie otrzymali:
Eva K. z 4b
Łucja S. z 4b
Klaudia B. z 4es
Jan M. z 4es
Alicja P. z 4es
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
A.Najda
E.Paterek-Kaczmarczyk
B. Lubas


