Wyniki konkursu wiedzy "Żyj zdrowo"

zdrowie

W naszej szkole 27 maja odbył się turniej wiedzy  na temat zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania Żyj zdrowo. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat składników odżywczych, prawidłowej diety, zdrowia, znaczenia ruchu w codziennym życiu. Poziom wiedzy był bardzo wysoki. Dlatego kilka  osób otrzymało miejsce ex  aequo

 

I miejsce 

 Gabriela K. z 4b

 Natalia T. z 4b

Nadia G. z  4es

Mikołaj D. z  4a

Aleksandra P. z 4c

II miejsce

Natalia J. z  4c

Aleksandra A. z 4c

Lena W. z  4d

Nadia  R. z  4d

III miejsce

Natalia Sz. z 4b

Maja J z 4c

Iga R z 4d

Kamila Cz. z 4a

Wyróżnienie otrzymali:

Eva K. z  4b

Łucja S. z 4b

Klaudia B. z 4es

Jan M. z 4es

Alicja P. z 4es

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

A.Najda

E.Paterek-Kaczmarczyk
B. Lubas