W naszej świetlicy szkolnej odbyła się radosna i kolorowa zabawa karnawałowa, która dostarczyła uczniom mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. Dzieci rozpoczęły wydarzenie od wykonania pięknych masek karnawałowych – ozdabiały je brokatem, cekinami, piórkami oraz naklejkami. Kreatywność i pomysłowość uczestników były naprawdę imponujące!
Nie zabrakło również atrakcji ruchowych. Uczniowie chętnie brali udział w konkursach, takich jak gorące krzesełka, wyzwanie hula hop oraz taniec z balonami, które wzbudziły wiele emocji i zdrowej rywalizacji. W rytm muzyki dzieci tańczyły z bibułowymi szarfami, a także świetnie bawiły się podczas zabaw w szczura oraz limbo.
To był czas pełen radości, wspólnej zabawy i integracji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i już nie możemy się doczekać kolejnych świetlicowych wydarzeń!


